Specyfikacja techniczna

Przestrzeń serwera

Dzięki udostępnionej powierzchni dyskowej bez problemów możesz wysyłać i odbierać wiadomości. Wielkość wysyłanych wiadomości jest nieograniczona.

Konta pocztowe

Udostępnioną przestrzeń dyskową możesz podzielić na nieograniczoną ilość kont pocztowych np. w przestrzeni 1GB możesz założyć 10 kont, gdzie każde otrzyma po 100MB.

Aliasy do kont e-mail

Załóż dodatkowy adres do swojego konta bez dodatkowych opłat. Dzięki aliasom możesz posiadać jedno konto, a obsługiwać klika adresów e-mail.

Dostęp przez POP3

Pocztę możesz odbierać poprzez dowolne programy pocztowe, które obsługują standard POP3 - protokół odbioru poczty z serwera oraz SMTP - protokół wysyłki poczty np. Mozila Thunderbird, The Bat czy MS Outlook.

Autoryzacja SMTP

Wysyłając wiadomość za pomocą programu pocztowego, autoryzacja SMTP zabezpiecza Twoją wiadomość poprzez żądanie podania adresu i hasła. Tym samym uniemożliwia wysyłkę bez uprzedniej autoryzacji.

Dostęp przez WWW

Twoja poczta jest również dostępna poprzez Stronę WWW poczta.strona-parafii.pl. Wystarczy tylko komputer z dostępem do internetu i bez konfigurowania programu pocztowego możesz wysyłać i odbierać wiadomości z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz.

Antywirus

Poczta e-mail strona-parafii.pl posiada zainstalowane nowoczesne zabezpieczenia w postaci programów skanujących i odrzucających niepożądane przesyłki.

Anty spam

Poczta e-mail strona-parafii.pl posiada zainstalowane programy chroniące Twoje skrzynki pocztowe przed spamem. Ponadto, strona-parafii.pl nie wysyła na Twoje konta żadnych treści reklamowych.

Panel administracyjny

Za pomocą panelu administracyjnego możesz samodzielne zarządzać wszystkimi kontami e-mail. W panelu odnajdziesz informacje dotyczące parametrów serwera potrzebnych podczas konfiguracji konta e-mail w programie pocztowym. Samodzielnie dodasz nowe konta i usuniesz poprzednie, a także ustawisz przekierowania, aliasy oraz pojemność danego konta.

Biuro Obsługi Klienta

W każdy dzień roboczy w godzinach od 8:00 do 16:00 nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji. W ramach abonamentu rocznego otrzymujesz bezpłatną pomoc techniczną zarówno przez telefon.