Transfer

Darmowy transfer domeny!

Korzyści z transferu domeny do strona-parafii.pl:

• atrakcyjne ceny odnowień
  • panel do zarządzania domeną - prosty i intuicyjny
  • bezpłatna pomoc Biura Obsługi Klienta - wsparcie przez 5 dni w tygodniu
  • integracja z usługami strona-parafii.pl

Co warto wiedzieć?

• transfer domeny nie wiąże się ze zmianą dysponenta.
  • operacja transferu wykonywana jest „w tle", tzn., że osoby korzystające z poczty email lub stron WWW nie dostrzegają dokonanej czynności.
  • otrzymasz prosty panel do zarządzania domeną zintegrowany z pozostałymi usługami w strona-parafii.pl.

Transfer