Czym jest strona-parafii?

Strona-parafii.pl to projekt realizowany przez firmę IDcom Group Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Powstał z myślą o parafiach, które chcą stworzyć swój profesjonalny wizerunek w sieci Internet. Parafie mają możliwość założenia Stron WWW, skorzystania z oryginalnej domeny: strona-parafii.pl do strony internetowej i poczty e-mail lub zarejestrowania własnej indywidualnej nazwy. Ponadto, każda Strona WWW może zostać wypozycjonowana w wyszukiwarce Google w celu łatwiejszego jej wyszukania. Kolejna usługa to Wirtualny Spacer, dzięki, któej można zaprosić internautów do zwiedzania wnętrza Kościoła, kaplicy lub innych należących do parafii obiektów.

Celem naszej firmy jest świadczenie usług zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami naszych Klientów. Precyzyjnie określona grupa docelowa oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam tworzyć usługi idealnie dopasowane do specyfiki pracy parafii.

Mocną stroną naszej działalności jest przede wszystkim umiejętność słuchania Klientów oraz sygnałów napływających z rynku. W taki oto sposób możemy weryfikować jakość i poziom świadczonych przez naszą firmę usług zapewniając jednocześnie ich nieustający rozwój.

Strona-parafii.pl to doskonała odpowiedź na zapotrzebowanie parafii na usługi informatyczne o różnym stopniu zaawansowania technologicznego. Strona-parafii.pl to przede wszystkim proste i przejrzyste rozwiązania internetowe.

Informacja handlowa:

Czynne: pn. - pt. 8.00 - 16.00