Informacje ogólne

 

Czym jest strona-parafii?

 

Strona-parafii.pl to projekt realizowany przez firmę IDcom Group Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu. Powstał z myślą o parafiach, które chcą stworzyć swój profesjonalny wizerunek w sieci Internet. Parafie mają możliwość założenia Stron WWW, skorzystania z oryginalnej domeny: strona-parafii.pl do strony internetowej i poczty e-mail lub zarejestrowania własnej indywidualnej nazwy. Ponadto, każda Strona WWW może zostać wypozycjonowana w wyszukiwarce Google w celu łatwiejszego jej wyszukania. Kolejna usługa to Wirtualny Spacer, dzięki, któej można zaprosić internautów do zwiedzania wnętrza Kościoła, kaplicy lub innych należących do parafii obiektów.

 

Celem naszej firmy jest świadczenie usług zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami naszych Klientów. Precyzyjnie określona grupa docelowa oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam tworzyć usługi idealnie dopasowane do specyfiki pracy parafii.

 

Mocną stroną naszej działalności jest przede wszystkim umiejętność słuchania Klientów oraz sygnałów napływających z rynku. W taki oto sposób możemy weryfikować jakość i poziom świadczonych przez naszą firmę usług zapewniając jednocześnie ich nieustający rozwój.

 

Strona-parafii.pl to doskonała odpowiedź na zapotrzebowanie parafii na usługi informatyczne o różnym stopniu zaawansowania technologicznego. Strona-parafii.pl to przede wszystkim proste i przejrzyste rozwiązania internetowe.

 

Kontakt

Informacja handlowa:

Czynne: pn. - pt. 8.00 - 16.00

Tel. + 48 61 662 88 43

Email: biuro@strona-parafii.pl

 

Dane firmy

IDcom Group Sp. z o.o.
ul. Winna 12/2
61- 658 Poznań

NIP: 781-180-28-43
REGON: 300591977
KRS: 0000281015
Kapitał: 50.000,00 zł

 

Numer konta bankowego: 26 1020 4027 0000 1102 0454 6594


Dlaczego warto wybrać
strona-parafii.pl

Innowacyjne rozwiązania

Otrzymujesz usługi, których potrzebujesz i oczekujesz. Nasza oferta jest połączeniem atrakcyjnej grafiki i nowoczesnego oprogramowania.

Gwarantowane bezpieczeństwo

Gwarantujemy wysoki poziom stosowanych zabezpieczeń. Usługi chronione są przed atakami wirusów i przed spamem. Usługi świadczone są w jednej z najlepszych serwerowni w Europie. Wykonywana jest codzienna zapasowa kopia danych.

Rozsądne ceny

Brak ukrytych kosztów i jasne zasady współpracy stawiamy na pierwszym planie. Zamawiając usługi w strona-parafii.pl wiesz za co płacisz!

Pewne wsparcie

Zapewniamy wsparcie techniczne i merytoryczne świadczone przez Biuro Obsługi Klienta czynne Pn. - Pt. 8.00 - 16.00.

© 2018 Strona-parafii.pl