Pozycjonowanie

Bądź widoczny w Google! Łatwiej, szybciej, wyżej!

Już teraz Twoja Strona WWW od strona-parafii.pl może znaleźć się na wyższych pozycjach wyszukiwania w ciągu 1-ego miesiąca od złożenia zamówienia! Bez przeszkód każdy odszuka Twoją stronę!

• Najskuteczniejsza forma reklamy w Internecie
  • Łatwość dotarcia do Twojej Strony WWW
  • Niska opłata aktualizacyjna

Zamów

Cennik

Cennik strona-parafii.pl jest bardzo klarowny. Nie ma w nim żadnych ukrytych kosztów. Strona-parafii.pl udostępnia usługi za jedną opłatę roczną, która jest pobierana za kompleksowe wdrożenie usług umożliwiających zaistnienie w sieci Internet.

Indeksowanie Stron WWW forma
płatności
czas umowy
12 m-cy
  • Indeksowanie adresu strony (www.nazwaparafii.pl)
  • Indeksowanie oficjalnej nazwy parafii
  • Indeksowanie alternatywnej nazwy parafii
opłata roczna 147,60 pln

Oferta dotyczy tylko Stron WWW od strona-parafii.pl. Ceny brutto.

Zamów